Březen 2010

Nej fotka za měsíc duben

30. března 2010 v 19:24

Tady je!!!!Sice trošku brzo ale to neva.frís


ten obrázek je fakt krááásný!Co myslíte?


Pixelky hledají domov

28. března 2010 v 11:20

Adoptuj si pixelku!!!!Napiš do komentíků pořadí pixelky a E-mail,já ti ju pošlu.

-Nějaké to videjko

28. března 2010 v 10:56
Líbí se vám???Napište do komentíků.....

Avatar-obrázky

28. března 2010 v 10:50

Avatar - pocity z filmu - recenzia

Avatar - pocity z filmu - recenzia

Avatar - pocity z filmu - recenzia


Jen sem!!!!

28. března 2010 v 10:38

Tak lidičky,už těch vašich pošahaných reklam mám dost!!!

Odteď budete psát reklamy jen sem,a kdo ne,toho napíšu do new rubriky Blacklist a bloknu ho!!!!Doufám,že je to dost jasné.

Star stable

14.ztracený Sam

28. března 2010 v 10:04

Ráno se probudím za zvuku budíku a celá natěšená na závody,rychle běžím pro Sama ale hledí na mě jen prázdná pastvina.Ach ne,kde je Sam????Lorna ho možná dala na jinou pastvinu,musím se jí rychle zeptat!!!!

Co se děje Diano?????Sam je pryč!!!!!!!Cože,pryč?????Ale moment,vzpomínám si,viděla jsem jak ho Sabine někam odvádí a myslela jsem si že je to Blesk,je podobný.Ta proradná mrcha!!!!!!!!!!
zamumlám si pro sebe.

Sabine ho musela někam schovat!!!!Ale kam?????Tady není,kruci za chvíli jsou závody,přijdu pozdě!!!!!!

Kam jsi dala mího koně???!!!!!Haha,hledej šmudlo hledej!!!!!Dělej,řekni mi to.Nene,už mám být na závodech,pááá a ty to nestihneš!!!!!!HaHa, a dobře ti tak!!!!!

Kruci!!!!!!!Co teď???Já ty závody asi fakt nestihnu,Sabine totiž jede jako předposlední!!!!!!!
A já ani nestihnu opracovat koně!!!!!No o snad ne!!!!!!

Vejdu a za kamenem uvidím koně!!!! Same!!!!!!!!ty můj kluku,konečně jsem tě našla.Honem,už musíme jet!!!Nebo ty závody nestihnem!!!!!

Rychle nasednu,kopnu Sama a tryskáme k jízdárně.Pobízím ho prudce vpřed.Kruci asi to nestihnu.Proč jsem se jen nevzbudila dřív!!!!!!!
13.-tréning u Lindy aneb pojedu na závody

28. března 2010 v 10:02

vejdu tedy na jízdárnu a pustí se do plnění úlohy.Nejdřív Sama vykrokuju a potom naklusám,ladně se pohybuju v rytmu kroků.Skvělě!!!!!!! slyším volat Lindu zdálky.......

pak si zkusím svoji klasiku....obraty.Sam je hodně ohebný kůň a obraty mu jdou skvěle.
zkusíme si je ve všech chodech,ale hlavně ve cvalu.

Supr tréning,zítra jsou u mě takové soukromé závody,ale to asi víš.Zavolám Lorně a zařídím,abys na ně jela.Určitě to vyhraješ.Věřím ti ,Tak do toho!!!!!

Na žádný závody nepojedeš!!!!Takovej strašnej tréning.Ty mi nemáš co rozkazovat!!!!!!!Nejsi ani můj otec!!!!!!začnu mu nadávat.Ale jsem tvůj strýc!!!!!!!To mě vůbec nezajímá,furt mi jen nadáváš!!!!!!

Ahoj Diano,jsi nějaká smutná ne???No ještě abych nebyla.Musíš nasadit úsměv zítra jedeš na ty závody.startuješ jako poslední a je to brzo ráno,takže si nařiď budíček.Jé,tak to už se těším!!!!!!!!

No,ták Same,klídek.frk.Já vím i ty jsi natěšený na závody,já jsem celá zblázněná,ale bude se na to dívat strýc a pojede tam i Sabine,ale jinak to bude určitě supr.Nechám tě přes noc na pastvě.Tak páááá.

Ach jo,to je ale život!!!!!Všichni si ze mně dělaj jenom blbce.Ale zíra budou závody.Tam jim ukážu!!!!!A dám jim co proto!!!!!!3.Bleskovka

27. března 2010 v 19:49

3.Bleskovka je tu!!!!!1.Ahojky.

2.jak se máš?

3.Co jsi měla k obědu?

4.Líbí se ti můj blog?

5.Napiš adresu svého blogu.

6.Máš ráda koně?

7.A Lady Gagu?

8A Avatar?

9.Katy Perry?

10.A co 50 cent?

11.Co chceš na diplomek?

12.Tak jo,pp.


Jo!!A plsky nepište že mám povolit spam!!!Až bude vyhodnocení,tak všechno povolim,ju?Se ani nenamáhejte.Ju?


11.blbka Sabine!!!

27. března 2010 v 18:11

musím se odreagovat,jedu na vyjížďku,ale po tom co mi řekl strýc se nedokážu ani pořádně soustředit.náhle uvidím nějaký hájek pod stromy a holku,ona mě taky uvidí a zavolá mě k sobě.Hej pojď sem!!!!!

jo,aha ty budeš určitě ta nová blbka,co jsem přijela.No,dovol,já nejsem žádná blbka!!!!!!!!!!!!!
No tak to dokaž!!!!! No a jak to mám asi dokázat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vyzkoušíš si mou vytrvalostní trať!!!!!!!!Tak jo!!!!!!!Ale vsadím se,že se ti to určitě nepovede!!!!!

kopnu Citruse do boků a on se pustí do trysku,v hlavě se mi honí bouřlivé myšlenky.Lorna mi o této holce už říkala,je to Sabine.Tou blbkou by se spíš měla nazývat ona!!!!!!!
na trati je i pár překážek ale já ji projedu bezchybně ve skvělém čase.

docela se mi dařilo co????No tohle!!!!!! že ty si podváděla!!!!!!No počkej až to řeknu Lorně,ta tě odtud vyrazí,že žadný zvody nevyhraješ!!!!! No dovol??!!!!!!Proč bych jako měla podvádět a jaký závody máš na mysli????


totálně mě nasrala,kráva jedna blbá!!!!!kde teď budu trénovat vytrvalost,no jasně na její trati a bez jejího svolení.Blbka Sabine!!!!!!!!!!!!!!!

Lorno,proč je Sabine tak protivná??? Víš ona strašně touží vítězit,stejně jako ty,ale dává to najevo děsivým způsobem.Zrovna příští víkend se konají zde u Lindy drezurní závody a já uvažuju že tě tam pošlu,ale Sabine tam bude taky.

musela jsem pak ještě zajít za Kevinem.Hele Kevine,u Lindy nebyla teta,ale strýc!!!!!!
Ahááá,tak teta bude asi drbat s panem Lonesem u jejich domu,ale pozor má příšernou náladu!!!!!